ניקיון לאחר שיפוץ

להתחדש זה טוב. כולם אוהבים להתחדש בבגד חדש, ברכב מתקדם ובוודאי שבדירה חדשה. אם אתם נמצאים בדיוק בשלבי סיום שיפוץ הדירה, אתם בוודאי יודעים כמה עבודה מחכה לכם ממש כאן מעבר לפינה. אמנם את העבודה והקושי של הבנייה, כבר כמעט סיימתם, אך תדעו כי גם לאחר שהבית משופץ, עדיין יהיה לכם עוד עבודה לא מעט ואנו מתכוונים על ניקיון לאחר שיפוץ של הבית. אחרי שיפוץ, הבית מלא כמות חול, טיט, אבק, שאריות בנייה ודבקים בכל פינה. לנסות לנקות בעצמכם, לא תמיד זה הרעיון הכי מבריק ונסביר גם למה. כדי שהבית יהיה ראוי לאכלוס ומגורים, שטיפה “רגילה” או אפילו ניקיון טיפה יותר מהרגיל לא יעזור. לא תוכלו להסיר בעצמכם כמויות שאריות צבע, אבק, חול,טיט הדבוק לרצפה ללא הכלים המתאימים לכך.

מה הפתרון? – ניקיון לאחר שיפוץ עם חברה

היתרון של חברה לניקיון לאחר שיפוץ הוא גדול. ראשית לחברה יש כלים שאין לכם, כמו למשל מכונות פוליש ושואבים עוצמתיים. בנוסף לחברה יש מגוון גדול של סוגי חומרים המתאימים בדיוק לפי הצורך. למשל אם יש לכם בבית רצפת פורצלן ועליה יש דבקים, החברה תתאים את החומר המיועד כדי למנוע נזק. יתרון נוסף וגדול של חברה הוא הניסיון, לחברה בעל ניסיון שעוסקת ביומיום שלה בניקיון לאחר שיפוץ, לא יהיה קשה העבודה מכיוון שהם מכירים היטב את הסדר והעבודה, מהיכן מתחילים, מה צריך לעשות במקרה כזה או אחר, האם צריך פוליש או ליטוש ועוד.

גם אם אתם דן החסכן – תמצאו פתרונות זולים

בגלל התחרות הגדולה שיש בשוק הניקיון והפוליש, היום תוכלו למצוא ניקיון כולל לבית + פוליש לרצפה במחירים זולים. כיום כבר אין צורך למכור את הבית כדי לעשות לו ניקיון, חברות רבות באות לקראת הלקוח ומציעות חבילות ומבצעים שווים ומשתלמים. גם חברת cleaning-israel לא רוצה להחמיץ לקוחות, והיא מציעה מבצעים והנחות מיוחדים שלא כדאי לפספס. מכיוון שכל דירה או משרד הוא נושא לגופו ומצריך עבודה שונה, לא נוכל להכין עבורכם מחירון קבוע. לדוגמה: דירת 3 חדרים עם רצפת קרמיקה הצריכה ניקיון קומפלט (כולל פוליש, חלונות וכו’). אינה תעלה באותה מחיר לדירת 3 חדרים עם רצפת שיש המצריכה ניקיון כולל. למה? כי אלו שני סוגי ניקיונום שונים, חומרי שונים, זמן עבודה שונה ועוד. כדי לקבל הצעת מחיר, אנו נשמח שתחייגו אלינו או אפילו תשלחו לנו למייל תמונות, ואנו נדאג לתת לכם את ההצעה הטובה ביותר!

דילוג לתוכן