איך לבחור חברת ניקיון בעזרת המלצות

חברת ניקיון זה אחד הדברים הנחוצים לכל מקום. בין אם זה לבית המצריך ניקיון אחרי שיפוץ, או למשרד הדורש תחזוקה שוטפת, חברת ניקיון היא הכתובת ע”מ לחסוך מכם את העבודה הקשה. אך מכיוון שהשוק מוצף בחברות שונות, שאתם הצרכן לא מכירים כלל, במאמר הבא אנו נעזור לכם להבין איך לבחור חברת ניקיון. כלל ברזל ראשון הוא: יש לקחת רק חברה מומלצת. אם הלקוחות טרחו וכתבו ביקורות חיוביות או שליליות, זה סימן כי באמת אכפת להם שמישהו יקרא את החוויה הטובה או השלילית שהייתה להם עם אותה חברה. נכון שלעיתים ישנם לקוחות קשים, שכל מה שלא יעשו עבורם, לעולם לא יעשה להם טוב, אך בשביל זה אתם צריכים לדעת מה לסנן ואת מה לקחת ברצינות. בשיטה הטובה במקרה הזה, היא למיין את יחסי התגובות הטובות לעומת הרעות, ואם אחת ל-100, ישנו לקוח שהתלונן שהעבודה לא יצאה לטעמו, במקרה זה עוד אפשר לעבור בשתיקה. מה גם שהצרכן הישראלי אוהב להתלונן הרבה יותר ממה שהוא לפרגן.

טיפ נוסף בעת בדיקת המלצות וביקורות

דבר נוסף שיש לדעת בעת בדיקת המלצות ע”מ לדעת איך לבחור חברת ניקיון, הוא סוג הביקורות ועל מה הלקוחות נתנו דגש מיוחד. אם ישנה תבנית שחוזרת על עצמה יותר מידי פעמים, זה סימן כי לאותה חברה יש בעיה או יתרון בזה. לדוגמא: אם 15 לקוחות מתלוננים על בעיית זמנים של החברה, כנראה שזה משהו שהחברה נגועה בו וחייבת לשפר. הכלל: כל עוד ולא מדובר במקצועיות או באיכות השירות, זה לא באמת חשוב. אם היחס של החברה הוא אישי ונעים, כנראה שמדובר בבני אדם וקורה גם להם בעיות זמנים. כמובן שזו רק דוגמא אחת, וישנן עוד אלפי דוגמאות נוספות.

דרך מעניינת לדבוק האם החברה היא גדולה, ולא מדובר באדם פרטי עצמאי (חשוב בעיקר כאשר אתם צריכים כוח אדם גדול או תחזוקה למפעלים), היא לבדוק מהי כמות הביקורות שיש על החברה ברשת. כאשר מדובר על כמות גדולה מהרגיל, כנראה שהיא שנים בתחום ולכן כ”כ הרבה הספיקו לרשום עליהם. עד כאן הטיפים איך לבחור חברת ניקיון בעזרת המלצות, שיהיה בהצלחה!

Author: maor

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן